Drodzy Skarbnicy,

Nasza wiosenna konferencja coraz bliżej. Mamy już dla Was wstępną agendę.

XXII Konferencja PCTA - pierwsze warsztaty dla skarbników pod hasłem: „Nowe technologie w służbie finansów” odbędzie się w dniach 11-13.04.2019 w hotelu Holiday Inn w Józefowie k. Warszawy.

Konferencję rozpoczniemy w czwartek o godzinie 17.00. Planujemy na ten dzień prezentacje przygotowane przez członków PCTA. Jak wiecie, są to najciekawsze wystąpienia oparte na doświadczeniach naszych kolegów.

Piątek będzie głównym dniem konferencji, już z udziałem partnerów. Odbędą się wtedy prezentacje i warsztaty związane z tematem przewodnim konferencji, a całość podsumujemy panelem dyskusyjnym (tematy prezentacji i warsztatów przekażemy Wam po ich dokładnym ustaleniu). Zakończymy ten dzień tradycyjną Biesiadą Skarbnika.

W sobotę 13.04.2019 odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, podczas którego nastąpi podsumowanie działalności mijającej kadencji Zarządu i wybory władz Stowarzyszenia na kolejną dwuletnią kadencję. Jeśli ktoś z Was chciałby kandydować do władz  Stowarzyszenia (Zarządu lub Komisji Rewizyjnej), prosimy o kontakt z Anią Augustynowicz: anna.augustynowicz@pcta.home.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres Ani Augustynowicz: anna.augustynowicz@pcta.home.pl do dnia 8.03.2019. Liczba pokoi jest ograniczona, zatem decyduje kolejność zgłoszeń.

Pozdrowienia

Zarząd PCTA