Aktualności

Miesiąc ubezpieczeń w PCTA

Zakończyliśmy “Miesiąc ubezpieczeń w PCTA” – cykl wydarzeń online przygotowanych dla naszych członków dotyczących różnych aspektów tematyki ubezpieczeniowej.

czytaj dalej

Miesiąc ubezpieczeń w PCTA – spotkanie z RiskMan

Piąte, ostatnie już webinarium w ramach “Miesiąca ubezpieczeń w PCTA” odbędzie się 30.03.2021. Partnerem spotkania będzie RiskMan sp. z o.o., temat: „Metody łączenia ubezpieczenia należności z finansowaniem działalności przedsiębiorcy (aspekty związane z prawidłowym doborem rozwiązań, podejście ubezpieczycieli do niestandardowych rozwiązań, korzyści dla przedsiębiorców)”

czytaj dalej

Miesiąc ubezpieczeń w PCTA – spotkanie z Marsh

W ramach “Miesiąca ubezpieczeń w PCTA” kolejne webinarium 9.03.2021. Partnerem spotkania będzie Marsh sp. z o.o., a temat to „Zamki na piasku” czy „Szansa na sukces” ? Rzecz o ubezpieczeniu należności w czasach zarazy.

czytaj dalej

Miesiąc ubezpieczeń w PCTA

W marcu zapraszamy na miesiąc wydarzeń online pod hasłem “Miesiąc ubezpieczeń w PCTA”. Odbędzie się on w 5 kolejnych wtorków o godz. 15.

czytaj dalej

Webinarium 25.02.2021

W czwartek 25.02.2021 druga edycja webinarium we współpracy z Haitong Bank i Kancelarią Rymarz Zdort „Emisja obligacji korporacyjnych w Polsce – kluczowe aspekty, bieżące otoczenie rynkowe i prawne”.

czytaj dalej

Konkursy

Stowarzyszenie organizuje co roku wiele konkursów, zarówno dla swoich członków (np. konkurs prognoz finansowych), jak i studentów - bardzo popularny konkurs na pracę magisterską i licencjacką poświęconą tematyce skarbowości.

Webinarium 23.02.2021, inauguracja Konkursu

We wtorek 23 lutego 2021 zapraszamy na inaugurację Konkursu “Prognozy finansowe na rok 2021” połączoną z webinarium przygotowanym we współpracy z Partnerem Konkursu – Citi Handlowy.

czytaj dalej

Organizacje