Aktualności

Webinarium 20.05.2020

20 maja 2020 r., godz. 15.00 – webinarium “Układ częściowy w przyspieszonym postępowaniu układowym i postępowaniu o zatwierdzenie układu jako sposób szybkiej restrukturyzacji”. Partner – Andersen Tax & Legal.

czytaj dalej

Webinarium 13.05.2020

13 maja 2020, godz. 15.00 – webinarium “Praktyczne doświadczenia z procesów pozyskiwania wsparcia – Tarcza Antykryzysowa / Tarcza Finansowa”, Partner – Crido.

czytaj dalej

Zmiana terminu XXV Konferencji PCTA

Termin XXV Konferencji PCTA, planowanej na 21-23 maja 2020, ulega zmianie. Mamy nadzieję, że będziemy mogli się spotkać bez przeszkód w październiku, na jesiennej konferencji.

czytaj dalej

XXIV Konferencja PCTA

Za nami XXIV Konferencja PCTA na temat “Gwarancje, akredytywy, zabezpieczenia w obrocie gospodarczym krajowym i międzynarodowym”.

czytaj dalej

XXIV Konferencja PCTA

Gwarancje oraz akredytywy, którym poświęcimy nasze lutowe spotkanie, to temat niezwykle szeroki. Mamy nadzieję, że prezentacje przygotowane przez naszych Partnerów będą interesujące zarówno dla tych, którzy z gwarancjami pracują na co dzień, jak i dla tych, którzy chcą poznać możliwości, jakie dają te instrumenty zarówno w obrocie krajowym, jak międzynarodowym.

czytaj dalej

Konkursy

Stowarzyszenie organizuje co roku wiele konkursów, zarówno dla swoich członków (np. konkurs prognoz finansowych), jak i studentów - bardzo popularny konkurs na pracę magisterską i licencjacką poświęconą tematyce skarbowości.

Śledzik już za nami

Tradycyjny Śledzik, czyli spotkanie przedświąteczne, a zarazem podsumowujące rok 2019, już za nami.

czytaj dalej

Organizacje