Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią nasza wiosenna konferencja. Będzie to już XIV Konferencja PCTA! Odbędzie się ona w terminie 16-18 kwietnia 2015 roku w hotelu Windsor w Jachrance, który będzie w tym terminie gościł wyłącznie uczestników naszej imprezy (adres hotelu: Jachranka 75, 05-140 Serock).

Tematem konferencji będzie "Kapitał obrotowy". W trakcie konferencji, w sobotę, odbędzie się Walne Zebranie Członków, podczas którego nastąpi podsumowanie działalności w minionym roku oraz wybory władz stowarzyszenia na nową dwuletnią kadencję. W Walnym Zebraniu powinni uczestniczyć wszyscy członkowie stowarzyszenia. Agendę konferencji oraz dokładny program Walnego Zebrania prześlemy Wam w późniejszym terminie.

Zarezerwujcie sobie termin w swoich kalendarzach oraz przesyłajcie zgłoszenia uczestnictwa do Ani Augustynowicz (na adres: anna.augustynowicz@pcta.pl). Termin nadsyłania zgłoszeń to 31 marca 2015 roku. Ale jeśli możecie, przesyłajcie swoje deklaracje uczestnictwa jak najwcześniej.

Liczbę uczestników konferencji ograniczyliśmy tym razem do 120 miejsc. W związku z tym osoby, które będą czekały do ostatniej chwili z wysyłką swojego zgłoszenia mogą w przypadku pełnej frekwencji nie otrzymać potwierdzenia przyjęcia, a co za tym idzie nie będą mogły uczestniczyć w naszym spotkaniu (nie dotyczy to tylko sobotniego Walnego Zebrania Członków).