Już 23 października o godzinie 17:00 spotykamy się na XIII Konferencji PCTA!

Tym razem odbędzie się ona w Hotelu Mazurkas. Wybraliśmy go ze względu na dogodną lokalizację i łatwy dojazd z autostrady A2.

Zgodnie z Waszymi oczekiwaniami wyrażonymi w ankiecie, która kończyła poprzednią konferencję, tematem nowej konferencji będzie „Cash Management”.

Wszyscy zauważyliśmy potrzebę promocji innowacyjnej myśli naszych członków. Dlatego na tej konferencji będzie aż siedem prezentacji z udziałem naszych koleżanek i kolegów. Wzorem poprzedniej konferencji zorganizowaliśmy również panel dyskusyjny w nadziei, że będzie owocnym podsumowanie naszych rozmów. Jak zwykle bogata agenda konferencji pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Pamiętajcie, że spotykamy się 23 października punktualnie o godzinie 17:00. Rozpoczniemy od trzech prezentacji naszych członków, które wprowadzą nas w temat zarządzania płatnościami, gotówką oraz systemami komunikacyjnymi pomiędzy bankiem a przedsiębiorstwem.

Partnerzy XIII Konferencji PCTA:
Andra oraz Bank Millennium

Partnerzy wspierający XIII Konferencji PCTA:
Citibank Handlowy, ING Bank Śląski, Societe Generale, Thomson Reuters

O wrażenia artystyczne w trakcie wieczornych kolacji oraz tradycyjną najlepszą kawę na świecie zadbają nasi sponsorzy. Nie obejdzie się też bez stałego punktu programu, czyli konkursu "Jacka To Melodia" w trakcie piątkowej Biesiady Skarbnika.

Szczegółowa agenda w załączeniu.

Prosimy zgłaszajcie swój udział na adres Ani (anna.augustynowicz@pcta.pl). W zgłoszeniu prosimy podać datę przyjazdu i wyjazdu (jeśli obowiązki nie pozwolą Wam uczestniczyć w całym programie konferencji). Ostateczny termin wysyłania zgłoszeń to 6 października (po tym dniu nie gwarantujemy zapewnienia uczestnictwa). Jednak pamiętajcie, im szybciej się zgłosicie tym łatwiej będzie nam zorganizować to spotkanie.

Jeśli macie wśród swoich znajomych osoby, które mogą być zainteresowane członkostwem w naszym stowarzyszeniu, a co za tym idzie uczestnictwem w konferencji skierujcie ich do nas. Jeśli zdążą złożyć deklaracje i opłacić składkę to mogą także dołączyć do nas już w październiku !!!

Oczywiście jak zawsze uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne dla wszystkich członków PCTA, którzy opłacili składki członkowskie za rok 2014.