W dniach 14-16 października 2021 r. w hotelu Holiday Inn w Józefowie odbędzie się XXVIII Spotkanie PCTA, poświęcone „Zielonym trendom w finansowaniu”. 

Spotkanie rozpoczniemy już w czwartek po południu (14.10.2021, od ok. 17.00) prezentacją członkowską, garścią informacji makroekonomicznych oraz podsumowaniem dotychczasowej działalności projektu Akademia Skarbnika.

Nasi Partnerzy zaproponowali szereg ciekawych zagadnień, o których chcieliby nam opowiedzieć podczas piątkowych wystąpień (15.10.2021). Spodziewajcie się prezentacji poświęconych m.in.: zrównoważonemu finansowaniu (model szans i zagrożeń), efektywności energetycznej, rozwiązaniom ESG-linked w obszarze Markets, wskaźnikom ESG, specyfice i korzyściom zielonego finansowania, trendom i standardom na rynku polskim i międzynarodowym, zielonemu hedgingowi oraz temu czy w ogóle  zrównoważone inwestowanie i finansowanie się opłaca?

W piątek nastąpi również ogłoszenie laureata Konkursu na pracę magisterską i licencjacką z zakresu skarbowości korporacyjnej, a także podzielimy się z Wami naszymi pomysłami i planami na rok 2022.

Niechaj zielona moc będzie z Wami 😊

Partnerzy Merytoryczni

BNP Paribas

Citi Handlowy

ING Bank Śląski

Santander

 Partnerzy Wspierający

BGK

BOŚ Bank

CaixaBank

HSBC