Zapraszamy członków PCTA na Spotkanie zawodowe oraz Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Polskich Skarbników Korporacyjnych (PCTA) z udziałem ekspertów z dziedziny finansów, prawa i podatków, które odbędzie się w dniach 10-12 czerwca 2021 r. (czwartek - sobota) pod hasłem „Przyczajony tygrys, ukryty smok, czyli codzienne batalie skarbników”. Podczas Spotkania poruszymy wiele gorących tematów, takich jak: płynność, technologia, zabezpieczenie ryzyka, ubezpieczenia, optymalizacja, ograniczenie kosztów, automatyzacja, zarządzanie zespołem zdalnym, prognozowanie, zmiany legislacyjne…

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno członków PCTA, jak i naszych Partnerów oraz biorąc pod uwagę aktualny, coraz lepszy stan epidemiczny w naszym kraju, postanowiliśmy, że najbliższe Spotkanie odbędzie się w długo wyczekiwanej formule stacjonarnej.

Hotel Windsor w Jachrance sprawdził się doskonale w niezwykle wymagającym czasie licznych obostrzeń, obowiązujących podczas jesiennej konferencji w zeszłym roku. W związku z tym właśnie to miejsce wybraliśmy na nasze spotkanie także w czerwcu 2021 roku.

Spotkanie rozpoczniemy już w czwartek 10 czerwca ok. godziny 17:00. Pierwszy dzień zaplanowany jest do godziny 20:00. Drugi dzień to czas na prezentacje Partnerów Głównych, czas na spotkania przy stoiskach Partnerów oraz networking. Jeżeli pozwoli na to czas, to możliwe będzie także zorganizowanie warsztatów czy też stolików dyskusyjnych. Część formalną zamkniemy około godziny 18:00. W sobotę 12 czerwca odbędzie się Walne Zebranie Członków. Spotkanie zakończy się ok. godziny 14:00 w sobotę.

Agendę prześlemy po ustaleniu wszystkich szczegółów.

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej do 14 maja.

Ze względu na panującą nadal pandemię obowiązuje nas wszystkich reżim sanitarny, w tym zachowanie odpowiedniego dystansu, stosowanie maseczek i dezynfekcja rąk. Prosimy wszystkich o przestrzeganie tych zaleceń również podczas tego wydarzenia.

Partner Główny

BNP Paribas Bank Polska

Partner Wspierający i Partner Akademii Skarbnika

ING Bank Śląski

Partnerzy Wspierający

Andra

Cashy

Howden Donoria

NN Investments Partners TFI

RiskMan

Partner Spotkania i Konkursu „Prognozy finansowe na rok 2021”

Citi Handlowy

Partner Prawny

Andersen