Już za 2 tygodnie nasza XXIII Konferencja, pod hasłem: "Długi dług, czyli perspektywa długoterminowa – co i jak finansować + zmiany regulacyjne, które nas nie ominą…". Planujemy omówić nie tylko finansowanie długoterminowe, ale także najnowsze zmiany w regulacjach, które są dla nas, skarbników, bardzo istotne.

Wieczór z ciekawym człowiekiem miał pozostać niespodzianką. Ale ponieważ informacja o osobie, z którą się spotkamy, może pomóc Wam w upewnieniu się, że wieczoru czwartkowego absolutnie nie można opuścić, to informujemy, że człowiekiem tym będzie wszystkim nam dobrze znany Roman Młodkowski, dyrektor strategii i komunikacji w Operatorze Chmury Krajowej, a wcześniej m.in. redaktor naczelny  i twórca TVN CNBC. Tematem wieczoru będzie „zmiana” i jej wpływ na nas.

Udało nam się także zaprosić wybitnego eksperta w tematyce LMA dr. Rafała Zakrzewskiego, który powie nam o najnowszych zmianach indeksów stawek referencyjnych, czego można się po tym spodziewać i jakie to będzie miało konsekwencje dla podpisywanych przez nas umów kredytowych. To jest wybitnie gorący temat.

Rozpoczynamy w czwartek o godz. 17.00. Zaczynamy od bloku dotyczącego regulacji, a wieczorem wspomniane powyżej spotkanie z Romanem Młodkowskim zatytułowane „Zmiana. Nielubiana konieczność innowacji”. W piątek zaczniemy od 9.30. Wysłuchamy kilku wystąpień dotyczących finansowania, zmian w indeksach stawek referencyjnych, potem prezentacje przygotowane przez naszych członków Stowarzyszenia, a całość podsumujemy elektryzującym panelem dyskusyjnym. Wieczorem tego dnia zapraszamy na tradycyjną Biesiadę Skarbnika. W sobotę proponujemy poranną zaprawę skarbnika, czyli wspólne bieganie z Prezes Małgosią, a po nim śniadanie, które będzie ostatnim punktem naszego spotkania.

Partner główny

Caixabank

Partnerzy wspierający

Bank Gospodarstwa Krajowego

Bank of China

CRIDO

Fitch Ratings

Santander Bank Polska

Societe Generale