22–24 marca 2012 r., Centrum Kongresowo-Szkoleniowe MAGELLAN, Bronisławów, Wolbórz

Z radością informujemy, że nasza kolejna już VIII Konferencja PCTA pod tytułem: "Kapitał obrotowy i ryzyko kredytowe - trudne tematy w trudnych czasach" odbędzie się w terminie 22-23 marca 2012r.

Warsztaty PCTA - Nowość na Konferencji PCTA!!!

W odpowiedzi na Wasze postulaty o wprowadzenie bloku warsztatowo-szkoleniowego na naszych konferencjach, marcowa Konferencja PCTA będzie poszerzona o całodzienny blok warsztatowy (czwartek 22 marca). Mając na uwadze wysokie oczekiwania każdy z uczestników będzie mógł wybrać jeden z dwóch równoległych warsztatów: walutowy bądź z zarządzania kapitałem obrotowym. Warsztaty będą profesjonalnie prowadzone, też siłami własnymi, z udziałem teoretyków oraz praktyków i mamy nadzieję na pozytywny odbiór tej nowej formuły konferencyjnej, która na stałe może się wpisać w plan przyszłych Konferencji.

Zarezerwujcie już dziś termin:

22 marca (czwartek, warsztaty PCTA)
23 marca (piątek, Konferencja PCTA i Walne)
24 marca (sobota, niespodzianka) 🙂

Nie zabraknie oczywiście Biesiady Skarbnika, która z Konferencji na Konferencję robi konkurencję Festiwalowi w Opolu i innym wydarzeniom artystycznym.

Tematy wykładów i dyskusji dotyczyć będą zarządzania ryzykiem kredytowym, oceny podmiotów pod kątem m.in. ratingu, modelowania poziomów ryzyka. Pojawią się prezentacje technologiczne ale i ciekawe praktyczne zastosowania teorii. Oczywiście nie zabraknie tak bardzo cenionej przez wszystkich wolnej strefy do spotkań i rozmów w kuluarach.

Zapraszamy!!!


Materiały z Konferencji do pobrania tylko przez zalogowanych Członków.