Dyrektor Finansowy – CFO

Home Fora Oferty pracy Dyrektor Finansowy – CFO

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #10641
    marcin.miazga
    Uczestnik

    Cześć,

    zostałem poproszony o pomoc w znalezieniu kompetentnej, komunikatywnej, efektywnej i sympatycznej osoby na stanowisko Dyrektor/ka Finansowy/a (CFO) do spółki powiązanej ze Skarbem Państwa (ale bez udziału większościowego) z branży energetycznej (znana marka). Spółka jest fizycznie zlokalizowana w woj. podkarpackim, przy czym jest akceptowalna forma pracy zdalnej z rzadką lub nawet bardzo rzadką fizyczną obecnością w woj. podkarpackim (sprawa do uzgodnienia). Jest również możliwość zorganizowania przestrzeni biurowej np. w Warszawie w siedzibie spółki powiązanej dla osób, które preferują pracę w biurze, ale nie chcą na co dzień pracować w biurze w woj. podkarpackim. Forma zatrudnienia jest do uzgodnienia: UoP lub B2B. Dla tego stanowiska jest przypisany samochód służbowy bez limitów (obecnie jest to Skoda Octavia kombi). Dodatkowo, mogę ze swojej strony dodać, że Prezes tej Spółki (czyli przełożony CFO) jest bardzo fajną osobą. O zakresie obowiązków nie piszę, bo są one w miarę standardowe dla Dyrektora Finansowego – CFO – szczegóły przekażę telefonicznie.
    Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy ze mną na adres: marcin.miazga2009@gmail.com
    W wiadomości do mnie podajcie proszę numer telefonu – oddzwonię w wolnej chwili.

    Serdecznie pozdrawiam,
    Marcin Miazga

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.