Już w kwietniu czeka nas kolejne ważne wydarzenie w kalendarzu każdego skarbnika, czyli Konferencja PCTA. Wydarzenie wyjątkowe nie tylko ze względu na liczby, bo to już nasza 20. konferencja, ale również ze względu na czas wielu zmian, których chcąc nie chcąc my jako skarbnicy obecnie doświadczamy w naszej pracy.

Wychodząc naprzeciw Waszym sugestiom, zapytaniom i propozycjom, które zgłosiliście w ostatnich ankietach, zapraszamy Was na XX Konferencję PCTA, która odbędzie się pod szyldem „Cash Management 4D – cztery wymiary zarządzania gotówką (płynność, koszt pieniądza, technologia, ryzyka)”, w dniach 19-21 kwietnia 2018 r. (czwartek-sobota) w Hotelu Copernicus w Toruniu.

Wiosenna konferencja rozpocznie się tym razem wspólną kolacją w dniu 19 kwietnia. Tradycyjnie w piątek planujemy liczne prezentacje z udziałem partnerów i panele dyskusyjne dotyczące tematu przewodniego konferencji. Drugi dzień konferencji zakończymy Biesiadą Skarbnika z dobrą zabawą i oczywiście konkursem "Jacka to melodia". Sobota natomiast będzie skierowana tylko do członków stowarzyszenia, gdyż czeka nas Walne Zgromadzenie, będzie też czas na prezentacje członków PCTA – liczymy na Wasze zgłoszenia i propozycje tematów.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 marca, jak zwykle na adres: anna.augustynowicz@pcta.pl. W zgłoszeniu podajcie, czy będziecie obecni na całej konferencji, do czego Was bardzo zachęcamy.

Przypominamy, aby wziąć udział w konferencji, należy mieć opłaconą składkę członkowską za 2018 rok.