Kochani Skarbnicy,

Zapraszamy Was do udziału w XVII Konferencji PCTA, której tematem są fundusze unijne: „Fundusze unijne – czy to ostatnia szansa na ich pozyskanie?”.

Konferencja odbędzie się w dniach 6-8 października 2016 roku (czwartek-sobota) w hotelu Mazurkas (MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel) w Ożarowie k. Warszawy, ul. Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki (www.mazurkashotel.pl).

W programie przewidujemy prezentacje partnerów konferencji, gości i członków PCTA, spotkanie z ciekawym człowiekiem oraz Biesiadę Skarbnika.

Tematyka dotyczyć będzie sposobów i doświadczeń w pozyskiwaniu funduszy UE, multilateralnych oraz grantowych, w tym gościnnych case studies, szans i wyzwań finansowania działalności inwestycyjnej oraz wielu innych zagadnień związanych z tematyką funduszy unijnych, która powinna zainteresować każdego z nas, tym bardziej wobec wskazanego w tytule Konferencji potencjalnego ryzyka ostatniej szansy co do możliwości ich wykorzystania.

Zgłaszajcie zatem swoje uczestnictwo, podając w jakim zakresie czasowym zamierzacie uczestniczyć w konferencji. Zgłoszenia jak zwykle na adres Ani Augustynowicz: anna.augustynowicz@pcta.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 22 września, ale nie czekajcie aż do tego terminu, zgłaszajcie się wcześniej.

Agenda Konferencji dostępna jest po zalogowaniu.

Pozdrawiamy

Zarząd PCTA