Kochani Skarbnicy,

Zapraszamy Was do udziału w XVI Konferencji PCTA, której tematem przewodnim będzie Cash pool – tradycyjne narzędzie w innowacyjnym świecie. Jest on odpowiedzią na zainteresowanie tą tematyką wyrażone przez Was w ankiecie.

Konferencja odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia 2016 roku (czwartek-sobota) w hotelu Holiday Inn w Józefowie k. Warszawy (www.holiday.aquila.pl).

W programie przewidujemy prezentacje partnerów konferencji, case studies przedstawiane przez członków PCTA oraz zaproszonych gości i panele dyskusyjne. Naszą konferencję rozpoczniemy nowym panelem „GTS: Gorące Tematy Skarbowe”. Ponadto na czwartkowy wieczór przygotowujemy dla Was niespodziankę – spotkanie z ciekawym człowiekiem i jego niezwykłym projektem. Koniecznie zatem musicie przybyć na sam początek naszej konferencji.

Jesteśmy w trakcie dopinania szczegółów agendy piątkowej części naszej konferencji. Niemniej już teraz zapowiadamy że zgłębimy dogłębnie tematykę cash poola, zagrożenia i pułapki z nim związane, szczególnie w kontekście nowego orzecznictwa, przedstawimy nowe jego formy oraz aspekty techniczne, prawne czy podatkowe.

Nie zabraknie oczywiście naszej tradycyjnej Biesiady Skarbnika!

Zapewniamy więc, że konferencja zapowiada się bardzo atrakcyjnie pod wieloma względami.

Podczas konferencji odbędzie się także (w sobotę) Walne Zebranie Członków PCTA - jego dokładny program przekażemy również niebawem. W sobotę przewidziane są też prezentacje członków PCTA.

Zgłaszajcie zatem swoje uczestnictwo, podając w jakim zakresie czasowym zamierzacie uczestniczyć w konferencji. Zgłoszenia jak zwykle na adres Ani Augustynowicz: anna.augustynowicz@pcta.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 marca.

Pozdrawiamy serdecznie

Zarząd PCTA