Nasza kolejna konferencja zbliża się wielkimi krokami. Chociaż pewnie wszyscy mamy jeszcze w pamięci urodzinową Galę, to już szykujemy dla Was kolejne wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć!  🙂

XIX Konferencja PCTA odbędzie się pod szyldem "Finansowanie długoterminowe - kredyt czy inne pomysły", w dniach 24-25 listopada 2017 r. (piątek-sobota) w Hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów.

Formuła naszych konferencji ulega zmianie jedynie w zakresie organizacyjnym, co zachęca nas do większej dyscypliny czasowej, gdyż tradycyjnie w piątek planujemy liczne prezentacje z udziałem partnerów i panele dyskusyjne dotyczące tematu przewodniego konferencji, czyli zagadnień finansowania długoterminowego. Pierwszy dzień konferencji zakończymy Biesiadą Skarbnika z dobrą zabawą, koncertem i oczywiście konkursem "Jacka to melodia". Sobota natomiast będzie skierowana tylko do członków stowarzyszenia, poświęcamy ją tematom skarbniczym, przewidujemy prezentacje członków PCTA oraz spotkanie zarządu z członkami stowarzyszenia.

Zdajemy sobie sprawę, że listopad jest okresem wyjątkowo intensywnym dla finansistów, z tego względu zdecydowaliśmy się zrezygnować z czwartkowego popołudnia i wieczoru podczas konferencji.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 listopada, jak zwykle na adres: anna.augustynowicz@pcta.pl. W zgłoszeniu podajcie, czy będziecie obecni na całej konferencji i czy planujecie skorzystać z czwartkowego noclegu.

Aby wziąć udział w konferencji, należy mieć opłaconą składkę członkowską za 2017 rok.


Agenda i materiały dostępne dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zgodnie z p. 7 Regulaminu uczestnictwa w Konferencjach i innych spotkaniach organizowanych przez Stowarzyszenie Polskich Skarbników Korporacyjnych (PCTA) "Zdjęcia pobrane ze strony internetowej PCTA, z części dostępnej po zalogowaniu nie mogą być wykorzystywane publicznie".