Zapraszamy na spotkanie tematyczne „Ubezpieczenia pod szyldem PIB Group – wsparcie kluczowych obszarów i utrzymaniu biznesu z zakresu: finansów, księgowości, prawa, compliance, IT, HR”, które odbędzie się w dniu 17.11.2023 r. (piątek) o godzinie 16:00. Partnerem Spotkania będzie PIB Group Polska.

 

Ramowy program wydarzenia – 16:00 - 20:00

  • Prezentacja Grupy PIB w Polsce – rola na rynku ubezpieczeń, zrealizowane przejęcia, plany na przyszłość, możliwości, jakie niesie za sobą współpraca z PIB Group Poland.
  • Prezentacja spółki WDB – benefity pracownicze z wpisujące się w strategię ESG oraz korzyści współpracy z brokerem ubezpieczeniowym.
  • Prezentacja spółki Exito Broker – ubezpieczenia CYBER – treści merytoryczne wraz ze prezentacją ciekawych scenariuszy szkodowych.
  • Panel dyskusyjny „Transakcje M&A w aspekcie działalności spółki – historia od A do Z.” Aktualne procesy transakcyjne, czego szukają firmy na rynku i na co zwracają uwagę, o doświadczeniach ze sprzedażą spółki prywatnej, jak wygląda cały proces transakcji, od wstępnych rozmów, po elementy końcowe z uwzględnieniem ubezpieczenia odpowiedzialności z tytułu zapewnień i oświadczeń (W&I), ubezpieczenia podatkowego oraz ubezpieczenia tytułowego.

Partner Spotkania

PIB Group Polska