Drodzy Skarbnicy,

W nawiązaniu do wcześniejszego zaproszenia, przypominamy Wam, że spotykamy się 9 lutego 2018 roku (piątek) o godzinie 17.30 w „Małej Warszawie Art & Business” przy ul. Otwockiej 14 w Warszawie na pierwszym w tym roku spotkaniu tematycznym PCTA poświęconym zagadnieniom: prognoz dla polskiej i globalnej makroekonomii, rynków finansowych i zarządzania ryzykiem kursowym.

Na spotkaniu oficjalnie otworzymy kolejną edycję Konkursu prognoz finansowych.

Mamy zaszczyt Was poinformować, że oficjalnym Partnerem konkursu prognoz finansowych na 2018 rok będzie Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie SA). Oznacza to, że począwszy od ogłoszenia tegorocznej edycji Konkursu, poprzez kolejne kwartalne podsumowania wyników Konkursu, aż po jego ostateczne rozstrzygnięcie w grudniu bieżącego roku, Citi Handlowy oraz jego eksperci będą nam towarzyszyć swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie oceny możliwych do wystąpienia, a także zaistniałych zdarzeń na rynkach finansowych.

Podczas naszego spotkania w dniu 9 lutego br., Piotr Kalisz - Główny Ekonomista Citi Handlowego - przedstawi prognozy ekonomiczne Banku na rok bieżący oraz podzieli się z nami swoją opinią na temat najważniejszych czynników i zdarzeń, które mogą mieć wpływ na polską i światową gospodarkę w roku bieżącym. Ponadto, eksperci Banku przedstawią koncepcję zarządzania ryzykiem kursowym portfela walut w przedsiębiorstwie. Mamy nadzieję na ożywioną dyskusję – cenną zarówno dla skarbników jak i naszego Partnera.

Po zakończeniu części merytorycznej, zapraszamy wszystkich na mniej formalne rozmowy i dyskusje przy wspólnej kolacji.

Prosimy o zgłaszanie swojej obecności na spotkaniu do dnia 5 lutego 2018 r. Zgłoszenia przesyłajcie do Ani Augustynowicz na adres: anna.augustynowicz@pcta.pl

Pozdrawiamy,

W imieniu Zarządu PCTA

Maciej Müldner