Management Board

Maciej Muldner - President of the Board

Jeden z członków założycieli Stowarzyszenia, prezes w latach 2009 - 2011. Prace w finansach rozpoczął w 1994 roku w bankowości. Od roku 2002 pracuje w Skanska, najpierw jako treasurer w Polsce, od 5 lat jako dyrektor finansowy w obszarze deweloperskim powierzchni biurowych. Uwielbia mocną muzykę, filmy i podróże.

Aleksandra Filipowicz - Vice President

Swoją przygodę ze skarbowością rozpoczęła ponad 20 lat temu w PTK Centertel, obecnie Orange Polska, w obszarze Finansowania i Skarbca. Swoją pasją z dziedziny skarbowości, wiedzą i doświadczeniem dzieli się zarówno ze współpracownikami, jak i z przyszłymi skarbnikami oraz studentami szkół ekonomicznych. Od przeszło dwóch lat reprezentuje PCTA w Europejskim Stowarzyszeniu Skarbników Korporacyjnych (EACT). Interesuje się architekturą krajobrazu, uwielbia podróże i odkrywanie zakątków Polski, szczególnie tych mało uczęszczanych.

Jacek Wnuk - Vice President

Ścieżkę zawodową rozpoczął w 1993 r. w Dziale Controllingu w instytucji bankowej. Od 16 lat związany z szeroko pojętym zagadnieniem Treasury. Od 2001 r. Head of Treasury w Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. Jest jednym z założycieli naszego stowarzyszenia. Lubi piękne samochody i szybką muzykę.

Małgorzata Fajdek - Member of the Board

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała głównie wspinając się po szczeblach kariery w dziale finansowo- księgowym jednej ze spółek Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada SA. Od września 2012 r. pracuje na stanowisku Głównej Księgowej w Spółce PGA Polska należącej do francuskiej grupy kapitałowej PGA Motors, działającej w branży motoryzacyjnej. Jest realną optymistką, lubi wyzwania i konstruktywne dyskusje.

Robert Koszela - Member of the Board

Robert Koszela jest związany ze Stowarzyszeniem od początku jego działalności. Przez kilka lat pełnił w Stowarzyszeniu funkcję Członka Komisji Rewizyjnej. Całe życie zawodowe poświęcił zagadnieniom skarbowości korporacyjnej. Od 10 lat, jako Treasury Manager w Budimex SA, zarządza ryzykiem kursowym i środkami pieniężnymi, uczestniczy w pozyskiwaniu produktów kredytowych oraz przeprowadza transakcje finansowe.

Małgorzata Grzegory - Member of the Board

Już od ponad 10 lat z pasją zajmuje się zagadnieniami skarbowości korporacyjnej. Od wielu lat związana z firmą HOCHTIEF Polska, gdzie aktualnie pełni funkcję Kierownika Zespołu Finansów i Skarbu. Pełna pozytywnej energii i pomysłów, chętnie podejmuje nowe wyzwania. W czasie wolnym miłośniczka tańca i sportu (squash i crossfit).

Organizations