Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na XXV Konferencję PCTA!

Jak pamiętacie, panująca od dłuższego czasu pandemia spowodowała, że musieliśmy odwołać zaplanowaną na maj konferencję. Wiemy jednak, również z przeprowadzonej w czerwcu ankiety, że konferencja dotycząca naszych skarbniczych tematów jest nam wszystkim bardzo potrzebna. Dlatego dołożyliśmy starań, aby mimo trudności i ograniczeń zaplanować jesienną konferencję.

XXV Konferencja odbędzie się 15-17 października 2020 r. (czwartek - sobota) w Hotelu Windsor w Jachrance. Hasłem przewodnim Konferencji będzie znane wszystkim motto „Cash is king”. Planujemy poruszyć takie tematy jak: obligacje, umowy kredytowe, technologie oraz prognozy makroekonomiczne.

Konferencja rozpocznie się w czwartek 15 października o godz. 17.00. Po części merytorycznej, w której przewidujemy m.in. prezentacje członkowskie i rozstrzygnięcie konkursu na pracę magisterską i licencjacką, zapraszamy na wspólną kolację. Piątek będzie głównym dniem Konferencji, planujemy liczne prezentacje partnerów i warsztaty, a całość podsumujemy w formie panelu. Piątkowy wieczór zakończymy kolacją wszystkich uczestników Konferencji.

Dbamy o to, aby dopasować formułę Konferencji do obecnych możliwości. Obowiązuje nas wszystkich reżim sanitarny, w tym zachowanie odpowiedniego dystansu, stosowanie maseczek i dezynfekcja rąk. Prosimy wszystkich o przestrzeganie tych zaleceń również podczas tego wydarzenia.

Konferencja przeznaczona jest dla członków PCTA.

Partner Główny

Pekao Faktoring

Partnerzy Wspierający

Andra

Bank Gospodarstwa Krajowego

Santander TFI

Partner Konkursu „Prognozy finansowe na rok 2020”

Citi Handlowy

Partner Akademii Skarbnika

ING Bank Śląski

Partner Prawny

Andersen