Jesteś tutaj: Strona główna / Konferencje

Konferencje

Jeszcze pamiętamy wydarzenia naszego ostatniego wspólnego spotkania w Toruniu oraz warsztaty z Polowania na Czarne Łabędzie w Warszawie… a już czas pakować walizki na XXI Konferencję PCTA! :-)
Więcej >

Już w kwietniu czeka nas kolejne ważne wydarzenie w kalendarzu każdego skarbnika, czyli XX Konferencja PCTA „Cash Management 4D – cztery wymiary zarządzania gotówką (płynność, koszt pieniądza, technologia, ryzyka)”.
Więcej >

XIX Konferencja PCTA odbędzie się pod szyldem "Finansowanie długoterminowe - kredyt czy inne pomysły", w dniach 24-25 listopada 2017 r. (piątek-sobota) w Hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów.
Więcej >

Już wkrótce odbędzie się XVIII Konferencja PCTA, na którą gorąco zapraszamy każdego z Was (16-18 marca 2017). Temat konferencji to "Skarbnik przyszłości – perspektywy, zmiany oraz innowacyjne usługi i rozwiązania, jakie czekają nas jutro".
Więcej >

XVII Konferencja PCTA odbyła się w dniach 6-8 października 2016 roku w hotelu Mazurkas w Ożarowie k. Warszawy. Jej temat brzmiał: „Fundusze UE, ale nie tylko! Czy to ostatnia szansa na pozyskanie unijnych funduszy?”.
Więcej >

Tematem przewodnim XVI Konferencji PCTA był "Cash pool – tradycyjne narzędzie w innowacyjnym świecie". Konferencja odbyła się w dniach 7-9 kwietnia 2016 roku (czwartek-sobota) w hotelu Holiday Inn w Józefowie k. Warszawy.
Więcej >

Konferencja odbyła się w dniach 15 - 17 października w Józefowie k/Warszawy.
Więcej >

XIV Konferencja PCTA Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią nasza wiosenna konferencja. Będzie to już XIV Konferencja PCTA!
Więcej >

XIII Konferencja PCTA Już 23 października o godzinie 17:00 spotykamy się na XIII Konferencji PCTA!
Więcej >

XII Konferencja PCTA Już 20 marca spotykamy się na kolejnej Konferencji PCTA, której tematem będzie zarządzanie ryzykiem finansowym.
Więcej >

XI Konferencja PCTA Już 10 października o godzinie 17:00 spotykamy się na XI Konferencji PCTA !!!
Więcej >

X Jubileuszowa Konferencja PCTA Już 14 marca o godzinie 18:00 spotykamy się w hotelu Windsor w Jachrance na jubileuszowej, X Konferencji PCTA !!!
Więcej >

IX Konferencja 20 – 22 Września 2012, Hotel Narvil, Serock

 
Więcej >

VIII Konferencja PCTA Plan Konferencji:
Więcej >

VIII Konferencja PCTA Z radością informujemy, że nasza kolejna już VIII Konferencja PCTA pod tytułem: "Kapitał obrotowy i ryzyko kredytowe - trudne tematyw trudnych czasach" odbędzie się w terminie 22-23 marca 2012r.
Więcej >

VII Konferencja PCTA Dziękujemy wszystkim za udział w naszej konferencji.
Więcej >

VI Konferencja PCTA 24-26 marca 2011 - nasza kolejna Ogólnopolska Konferencja - tym razem odbyła się w Spale. Konferencja, konferencja i po konferencji....I tym razem konferencja okazała się wielkim sukcesem.
Więcej >

VI Konferencja PCTA  Plan Konferencji:
Więcej >

V Konferencja PCTA W dniach 17 i 18 września 2010r. w Serocku, pod Warszawa, odbyła się Nasza piąta konferencja. Tym razem organizowaliśmy ją wspólnie z Bankiem Pekao S.A., Thomson Reuters i Mineral Midrange. Wszystkim organizatorom oraz partnerom konferencji bardzo dziękujemy!
Więcej >

IV Konferencja PCTA 19 - 20 marca, Częstochowa W dniach 19 - 20 marca odbyła się w Częstochowie nasza czwarta konferencja. Współorganizatorami byli Grupa Hotelowa Orbis, Citibank Handlowy oraz firma Smart Media.
Więcej >

III konferencja PCTA 11-12 września - Licheń Stary Po konferencji we Wronkach otrzymaliśmy od członków wiele informacji zwrotnych, że ze sposobem organizacji konferencji i jej zakresem temetycznym idziemy w dobrym kierunku!
Więcej >

II konferencja PCTA 13-14 luty 2009 - Wronki k. Poznania W niełatwym roku po wybuchu kryzysu finansowego zdecydowaliśmy się na trochę inną konwencję konferencji i zorganizowaliśmy dwudniowe spotkanie tylko dla członków Stowarzyszenia.
Więcej >

I konferencja PCTA 9 czerwiec 2008, Warszawa Wawer 9 czerwca 2008 , w Businessman Institute w Wawrze odbyła się pierwsza konferencja organizowana przez nasze Stowarzyszenie z myślą o potrzebach skarbników korporacyjnych .
Więcej >

Organizacje