Jesteś tutaj: Strona główna / Konferencje /

X Jubileuszowa Konferencja PCTA

Kochane Skarbniczki i Mili Skarbniczkowie,

Już 14 marca o godzinie 18:00 spotykamy się w hotelu Windsor w Jachrance na
jubileuszowej, X Konferencji PCTA !!!

Tym razem, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami wyrażonymi w ankiecie, która kończyła poprzednią konferencję, skoncentrujemy się na zarządzaniu płynnością, ze szczególnym uwzględnieniem prognozowania przepływów finansowych.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że przewidywanie przepływów środków pieniężnych jest procesem wielowątkowym, rozproszonym po całej organizacji, obarczonym ryzykiem subiektywnych sądów osób, z którymi często komunikacja jest utrudniona. Z drugiej strony postępująca automatyzacja połączona z informatyzacją, która dotyczy już chyba każdego działania w organizmach korporacyjnych, pozwalają wspólnie oczekiwać, że stoimy przed wyzwaniem usprawnienia procesu oraz polepszenia efektywności prognozowania przepływów. Aby ten cel wykonać dobrze, potrzebne nam będą cechy menadżerskie, które wydają się na tyle ważne, że stanowią o tytule jubileuszowej konferencji:
?Prognozowanie przepływów finansowych ? zadanie dla obdarzonych wyobraźnią, systematycznością oraz cierpliwością?
Wyobraźnia będzie potrzebna, aby zmienić to co organizacja uważa za niezmienne. Dzięki systematyczności poukładamy to co w organizacji wydaje się nie do poukładania. Jednak bez cierpliwości nie doczekamy momentu, w którym nasze plany i działania przyniosą oczekiwane, ostateczne i długofalowe efekty.

Jak zwykle bogata agenda konferencji pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Spotykamy się 14-go marca we czwartek wieczorem.
O godzinie 18 pogadankę makroekonomiczną poprowadzi główny ekonomista ING
Banku Śląskiego. Po niej ten sam bank zaprasza nas na pierwszą z jubileuszowych imprez. Niespodzianki gwarantowane!
Cały piątek poświęcimy na rozmowy o płynności i prognozowaniu. Wszyscy nasi sponsorzy, ING Bank, Bank Milllennium oraz Itella przygotowali specjalne prezentacje. Dodatkowo nasi członkowie przygotowali krótkie wystąpienia w temacie naszej konferencji. Wieczór, spędzimy na wspólnym biesiadowaniu i świętowaniu naszego jubileuszu. O wrażenia artystyczne w trakcie kolacji zadba Bank Millennium. Nie obejdzie się też bez stałego punktu programu, czyli konkursu "Jacka to melodia" okraszonego jak zawsze dużą ilością wspaniałych nagród.
Sobota ? to dzień poświęcony tylko dla nas. Przeprowadzimy Walne
Zgromadzenie, podczas którego podsumujemy poprzedni rok, ale także wybierzemy władze na nową kadencję. Ponadto wysłuchamy jeszcze kilku prezentacji naszych członków.
W załączeniu znajdziecie skróconą wersję agendy ? pełna będzie dostępna w najbliższych dniach.

Prosz

Do pobrania:

PCTA X agenda [551 KB]
< Wróć

Organizacje