Jesteś tutaj: Strona główna / Konferencje /

VIII Konferencja PCTA

Z radością informujemy, że nasza kolejna już VIII Konferencja PCTA pod tytułem: "Kapitał obrotowy i ryzyko kredytowe - trudne tematyw trudnych czasach" odbędzie się w terminie 22-23 marca 2012r.

Warsztaty PCTA - Nowość na Konferencji PCTA!!!

W odpowiedzi na Wasze postulaty o wprowadzenie bloku warsztatowo-szkoleniowego na naszych konferencjach, marcowa Konferencja PCTA będzie poszerzona o całodzienny blok warsztatowy (czwartek 22 marca). Mając na uwadze wysokie oczekiwania każdy z uczestników będzie mógł wybrać jeden z dwóch równoległych warsztatów: walutowy bądź z zarządzania kapitałem obrotowym. Warsztaty będą profesjonalnie prowadzone, też siłami własnymi, z udziałem teoretyków oraz praktyków i mamy nadzieję na pozywtywny odbiór tej nowej formuły konferencyjnej, która na stałe może się wpisać w plan przyszłych Konferencji.

Zarezerwujcie już dziś termin:

  • 22 marca (czwartek, warsztaty PCTA)
  • 23 marca (piątek, Konferencja PCTA i Walne)
  • 24 marca (sobota, niespodzianka) :)

Nie zabraknie oczywiście Biesiady Skarbnika, która z Konferencji na Konferencję robi konkurencję Festiwalowi w Opolu i innym wydarzeniom artystycznym.

Tematy wykładów i dyskusji dotyczyć będą zarządzania ryzykiem kredytowym, oceny podmiotów pod kątem m.in. ratingu, modelowania poziomów ryzyka. Pojawią sięprezentacje technologiczne ale i ciekawe praktyczne zastosowania teorii. Oczywiście nie zabraknie tak bardzo cenionej przez wszystkich wolnej strefy do spotkań i rozmów w kuluarach.

Pamiętając o tym, że Konferencje są bezpłatne dla wszystkich Członków, którzy opłacili składkę członkowską na bieżący rok (i nie mają zaległości za rok ubiegły) oraz ze względu na dużą liczbę uczestników, zapisy na Konferencję będą następowały wyłącznie wraz z przesłaniem potwierdzenia wpłaty kwoty 300 zł tytułem: "Na poczet składki Członkowskiej na rok 2012 Imię i Nazwisko". (Stowarzyszenie Polskich Skarbników Korporacyjnych, nr rachunku bankowego 69 1090 1056 0000 0001 0979 0872)

Niestety nauczeni doświadczeniem musimy przyjąć żelazną zasadę iż Członkowie, którzy nie dokonają wpłaty na poczet składki członkowskiej 2012 przed Konferencją nie będą mogli wziąć udziału w Konferencji.

Szczegóły co do agendy VIII Konferencji PCTA - miejsca (Ośrodka Konferencyjnego) i sposobu zapisów na listę uczestników przekażemy Wam w ciągu najbliższych tygodni.

Zapraszamy!!!

< Wróć

Organizacje