Jesteś tutaj: Strona główna

Zaproszenie na Otwarte Spotkanie Zarządu PCTA 20

Optimising your Working Capital with BNP Paribas Supply Chain Management Group – czyli jak za pomocą rozwiązań finansowania dostawców można zoptymalizować zarządzanie kapitałem obrotowym

Zarząd PCTA z wielką przyjemnością zaprasza wszystkich swoich Członków na wyjątkowe spotkanie organizowane wspólnie z BNP Paribas, które odbędzie się w Warszawie 20 czerwca w godzinach popołudniowych.

Treść i forma spotkania została ściśle dopasowana do potrzeb PCTA i mamy nadzieję, że Członkowie znajdą w jej zawartości odpowiedzi na pytania dotyczące poprawy efektywności zarządzania kapitałem obrotowym poprzez rozwiązania umożliwiające efektywne finansowanie dostawców.

Po spotkaniu BNP Paribas wpólnie z Zarządem PCTA serdecznie zapraszają Członków Stowarzyszenia na kolację, podczas której będzie można porozmawiać indywidualnie o rozwiązaniach stosowanych przez BNP Paribas w Polsce i Europie.

Nasz współorganizator gwarantuje interesującą dyskusję, a podstawowym argumentem, który powinien nas wszystkich zmotywować do przybycia jest doświadczenie i kompetencja przedstawicieli BNP Paribas. BMP Parisbas bedzie reprezentowane przez:

- Pascale Laffole - Head of Supply Chain Management Group for Domestic Markets, Poland and Turkey, BNPP France

- Christophe Onraed - Senior Manager for Poland - Supply Chain Management Group, BNPP France

- Agnieszka Konarzewska – Z-ca Dyr. Obszaru Bankowości Korporacyjnej i Transakcyjnej, BNPP Polska

- Magdalena Mucha - Dyr. Centrum Obsługi Średnich i Dużych Przedsiębiorstw (Warszawa I), BNPP Polska

- Wojciech Dąbrowski – Z-ca Dyr. Centrum Obsługi Średnich i Dużych Przedsiębiorstw (Warszawa II), BNPP Polska

- Ilona Kucharska-Poczekwa - Dyr. Departamentu Finansowania Handlu, BNPP Polska

- Feliks Kobierski – St. Specjalista ds. Finansowania Handlu, BNPP Polska

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na spotkanie naszych Członków. Prosimy - zarezerwujcie sobie w kalendarzu środowe popołudnie 20 czerwca 2012. Dokładną godzinę, miejsce spotkania i kolacji w Warszawie podamy do końca tygodnia.

Ponieważ jest to ekskluzywne spotkanie wyłącznie dla Członków PCTA, to rejestrację jego uczestników prowadzimy poprzez zgłoszenia indywidualne na adres kdoboszynska@pcta.pl .

 

Do pobrania:

EACT-response-to-risk-mitigation-discussion-paper.pdf [194 KB]
< Wróć

Organizacje