Jesteś tutaj: Strona główna

Spotkanie tematyczne 19 czerwca 2015

Drodzy Skarbnicy,

Przygotowaliśmy dla Was kolejne ciekawe spotkanie tematyczne. Wraz z firmą ANDRA oraz Trinity TMS zapraszamy 19 czerwca 2015 r. na spotkanie „Efektywne zarządzanie zasobami finansowymi”.

Prelegentem będzie Henning von Tresckow, współtwórca rozwiązania Trinity TMS i osoba odpowiedzialna za implementację w takich podmiotach jak Volkswagen czy też w firmie Lanxess (dawny Bayer). W trakcie prezentacji przedstawiającej wdrożenia Trinity TMS opowie, jak w praktyce usprawnia ono pracę skarbnika w następujących obszarach: zarządzanie płynnością finansową (liquidity management), zarządzanie ryzykiem kursu walutowego czy też stopy procentowej.

Trinity TMS to narzędzie, które umożliwia automatyzację gromadzenia potrzebnych danych oraz czytelną ich prezentację i w ten sposób wspiera skarbników w podejmowaniu właściwych decyzji, takich jak kupno bądź sprzedaż waluty, zawarcie transakcji IRS, SWAP, FRA itp. czy też zasilenie rachunków bankowych.

Spotkanie odbędzie się
19 czerwca o godz. 17.00 w restauracji „Smaczu Pichtu”, dawna nazwa  Prowansja ”, w Warszawie przy ul. Koszykowej 1.
 

Po prelekcji zapraszamy do pozostania i rozwinięcia rozmów przy poczęstunku restauracji.
 

Zamiar udziału w spotkaniu prosimy zgłaszać jak zwykle na adres Ani Augustynowicz (anna.augustynowicz@pcta.pl). Prosimy o jak najszybsze wysyłanie zgłoszeń, tak byśmy wiedzieli ilu naszych członków będzie obecnych na spotkaniu.


Pozdrowienia

Zarząd PCTA

< Wróć

Organizacje