Jesteś tutaj: Strona główna

Śledzik 2010

Najdroższe Skarbniczki, Drodzy Skarbnicy!

 

W imieniu Zarządu zapraszamy Was na na tradycyjnego Śledzika Świątecznego.

Tym razem najpierw spotkamy się w Naszej siedzibie przy ulicy Sobieskiego 110. Zgodnie ze zgłaszanymi nam życzeniami bedziemy mieli prezentację na temat "Cross border & cross currency cash pooling". Prezentacja poprowadzona bedzie przez partnera Naszego spotkania - Deutsche Bank. Jednym z prelegentów Deutsche Bank będzie ich międzynarodowy specjalista ściągnięty specjalnie na tą okazję z Brukseli.

Dodatkowo przewidujemy jeszcze jedną krótką prezentację. W trakcie spotkania obecnym bedziemy rozdawać Treasurer's Handbook 2011 - świeże i pachnące, prosto z Anglii.

Chwilę potem przemieścimy się do lokalu na właściwego Śledzika. W trakcie naszego wieczornego spotkania nastapi rozstrzygnięcie naszego konkursu walutowego i wręczenie nagrody głównej ufundowanej przez Zarząd i zorganizowanej przez naszego Skarbnika - Zbyszka Kameckiego.

Nasze spotkanie zaczynamy o godz. 16:00 w dniu 10/12/2010.

Szczegółowy plan spotkania znajdziecie tutaj.

Bardzo prosimy o zaplanowanie punktualnego przybycia na spotkanie, ponieważ nasz gość Pan Dieter Stynen musi zakończyć swoją prezentację o godz. 18:00 (musi zdążyć na lotnisko by wrócić do domu).

Prosimy również o potwierdzanie Waszej obecności. Zgłoszenia prosimy wysyłać jak najszybciej do Maćka Müldnera i Jacka Wnuka

 

Zapraszamy!!!

Zarząd

Do pobrania:

EACT_Borrowing_conditions_Survey_2010_Results_English_PR [125 KB]
< Wróć

Organizacje