Jesteś tutaj: Strona główna

Kongres Dyrektorów Finansowych

Z inicjatywy Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), Euler Hermes oraz magazynu Forbes, w pięciu kluczowych miastach kraju (7 maja w Sopocie, 10 maja w Krakowie, 17 maja we Wrocławiu, 18 maja w Poznaniu i 23 maja w Warszawie) odbędą się spotkania profesjonalistów, osób zarządzających finansami przedsiębiorstw.
 
Cykl Kongresów Dyrektorów Finansowych jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Głównym celem spotkań jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń i dyskusji merytorycznej dla osób profesjonalnie zajmujących się finansami przedsiębiorstw.
 
Rok 2012 jest kolejnym okresem, który wymaga od osób zarządzających finansami przedsiębiorstw szczególnych kompetencji i odpowiedzialności. W trakcie spotkań eksperci i praktycy będą poruszać najbardziej nurtujące CFO kwestie, m.in.: dokąd zmierza światowa gospodarka?, co tak naprawdę napędza gospodarkę?, szanse i zagrożenia dla polskich przedsiębiorców w obliczu globalnych transformacji, upadłości a niewypłacalności - trendy w zarządzaniu należnościami w 2012 roku oraz wyzwania dla CFO w dekadzie turbulencji gospodarczych i niestabilnych rynków.
 
Zarząd Stowarzyszenia Polskich Skarbników Korporacyjnych gorąco wspiera tę inicjatywę widząc w Kongresie partnera w wytaczaniu kierunków myśli w zarządzaniu finansami korporacyjnymi. Stowarzyszenie Polskich Skarbników Korporacyjnych jest partnerem tego wydarzenia. Wybrani członkowie będą mieli okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych odbywających się podczas Kongresu. W ten sposób mamy nadzieję rozpowszechniać wiedzę naszych członków, ale również wzmocnić wizerunek naszego stowarzyszenia wśród dyrektorów finansowych.
 
Informacje o Kongresie są dostępne pod adresem www.dyrektorfinansowyroku.pl. Zapraszamy do lektury tej strony.

 

< Wróć

Organizacje