Jesteś tutaj: Strona główna

III Kongres Rynku Instrumentów Pochodnych

Zmiany w regulacjach dotyczących rynków finansowych mogą zmienić naszą pracę w sposób istotny.

Mam nadzieję, że pamiętacie prezentację Magdy Kaczorowskiej podczas ostatniej naszej konferencji, która wskazywała na podstawowe ryzyka oraz poziom skomplikowania i zawiłość tematu.

Uznałem, że nasze stowarzyszenie powinno nie tylko angażować się w prace ESMA poprzez wsparcie jakiego udzielamy EACT w tym zakresie, ale także będziemy chcieli lokalnie wywierać wpływ oraz brać udział w dyskusji z lokalnymi regulatorami.

Pierwszym krokiem ma być nasza obecność na III KONGRESIE RYNKU INSTRUMENTÓW POCHODNYCH, który odbędzie się Hotel Marriott w Warszawie 12 grudnia 2012 roku.

Otrzymałem obietnicę od organizatorów, że będę miał możliwość przedstawienia naszego punktu widzenia, to znaczy przedstawię ryzyka, które nowe regulacje za sobą niosą dla sektora pozafinansowego. Jestem w trakcie przygotowywania prezentacji. Jeżeli macie jakiekolwiek spostrzeżenia dot. regulacji EMIR, MIFIR, CDR IV, oraz CRR proszę przesyłajcie na mój adres do końca przyszłego tygodnia ? postaram się uwzględnić wszystkie wasze uwagi.

Udział w tej konferencji jest odpłatny. Członkowie PCTA, którzy mają ochotę uczestniczyć, otrzymają cenę promocyjną (1200 zł).

Adam

Do pobrania:

ZBP_-_III_KONGRES_RYNKU_INSTRUMENTW_POCHODNYCH_-_12.12.2012 [280 KB]
< Wróć

Organizacje